Wim Boers en zijn vrouw in ban van UFO’s
Donderdag 08 Januari 2009BARGER OOSTERVELD - Mijn vrouw en ik hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag om ca. 01.40 twee UFO’s gezien. In eerste instantie dacht ik dat er een vliegtuig in brand stond. De eerste kwam vanuit west/zuidwest, bleef hangen boven het tuinbouw gebied in Klazienaveen, leek net alsof hij naar mij toe kwam.
Op dit moment ben ik naar binnen gerend om Margreet te halen en bij terugkomst van ons beiden boog het af naar oost/noordoost, richting Duitsland. Meteen daarna kwam er een tweede aan, die kwam vanuit noord-west en boog bij ons ook af naar oost/noordoost, achter de eerste aan.
Nadat wij hen gezien hebben zouden, mensen in de driehoek Barger-Oosterveld, Meppen en Haren het gezien kunnen hebben. Het was heel stil, je hoorde geen geluid. Het was bewolkt, maar je kon op sommige plekken tussen de wolken door kijken. Er zijn vliegroutes bij ons langs. Die vliegtuigen zitten normaliter natuurlijk ergens tussen de 8 tot 10 km hoogte. Deze ufo's vlogen onder het wolkendek en volgens mij daarom ergens op ongeveer 4 km hoogte.

We hebben 2 foto's maar daar zie je alleen een stip op, dus niet zoals wij het hebben gezien, het was meer een enorme ovale ster, horizontaal. Het was heel erg veel wit licht, straalde naar alle kanten uit. Op de foto lijkt het naar ons toe te komen, maar vliegt juist van ons af. Ik heb geprobeerd om vergrotingen te maken van de foto’s, maar dat is niet gelukt, het beste kun je ze op de computer helemaal opblazen. Als je op de 2e foto het hele kleine rode puntje helemaal vergroot kun je een beetje het stralen zien.
Je hebt misschien het stukje in de krant gelezen vandaag, ik ben het er echt niet mee eens, geloof niet dat het Thaise ballonnen zijn geweest, dan zijn er zeker ook die bestuurbaar zijn. Ze hadden een behoorlijke snelheid, en gingen niet omhoog. Onderstaand is de reactie op onze beschrijving van Anton Teuben, maar dit staat dus niet in de krant, terwijl het ook via Bart Brey bij ons terecht kwam.
Op de foto kan ik niets ontdekken zegt Anton Teuben van het UFO-meldpunt maar de beschrijving lijkt inderdaad op UFO's. Ovale ster wat veel wit licht uitstraalt en blijft hangen boven Klazienaveen. Bijgaand een filmpje, let in het begin op het ovale witte object http://www.youtube.com/watch?v=jC1c_WgSfnc Er zijn tienduizenden getuigen in Groningen die dit ook tientallen malen hebben gezien en wij weten inmiddels dat het handelt over buitenaards contact.
<< Vorige
Camera aanzetten